otrdiena, 2011. gada 24. maijs

Aicinājums kopīgi svinēt dzimšanas un vārda dienas (ar piedzīvojumiem)!

Sveiciens visiem aktīvajiem Igaunijas latviešiem - visiem tiem, kas vēlas darīt ko jauku un interesantu kopā ar citiem šejienes latviešiem un viņu ģimenēm! Tie, kam svarīgi un saistoši šķiet tikties ar citiem saviem tautiešiem brīvā un neformālā atmosfērā!

Aicinu šādus cilvēkus pieteikties, lai kopīgi varētu izlemt un izdomāt, kas tieši ir tas, kas mums vajadzīgs. Kā viens no sākotnējiem iemesliem mūsu kopīgām tikšanām varētu būt kopīga dzimšanas un vārda dienu svinēšana. Taču aicinu to darīt, nevis tikai vienkārši sēžot pie bagātīgi klāta galda, bet drīzāk jubilāriem un pārējiem kopīgi ko piedzīvot, lai šī svētku reize atmiņā paliktu ar ko īpašu - vai tā būtu pankūku cepšana uz ugunskura, nakts skrējiens, izbrauciens ar kuģīti, sniegavīru celšana un pikošanās, sacensības ar kartingiem, dziesmu kari, vikingu kaujas vai teatralizēta Tallinas ieņemšana atbilstošos tērpos, kopīgas ekskursijas vai jebkas cits. Dāvanas šoreiz varētu aizstāt, uzdāvinot gaviļniekiem tieši šo piedzīvojumu!

Idejiski mēs varētu tikties reizi mēnesī (vai nedaudz retāk), kopīgas dzimšanas un vārda dienas svinam ne tikai mums, pieaugušajiem latviešiem, bet arī mūsu mazajiem, kā arī mūsu dzīvesbiedriem, kas nav latvieši. Galvenais nosacījums - lai būtu vēlēšanās būt kopā ar citiem latviešiem un viņu ģimenēm. Finansējums gan šoreiz pašu.

Visus ieinteresētos aicinu pieteikties, norādot savu dzimšanas un vārda dienu datumus, kā arī kontaktus (e-pastu, telefonu)! Neaizmirstiet arī par saviem ģimenes locekļiem, kuri vēlas piedzīvojumos doties ar mums kopā!

Ar sveicieniem!

--
Ilze, e-pasts: timbari at gmail.com.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru