ceturtdiena, 2012. gada 19. aprīlis

Mātes dienas un 4. maija svinības

Sveicināti pavasarī!

Tuvojas maijs ar diviem mums svarīgiem svētkiem – Mātes dienu un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu. Tiem veltītais pasākums šogad notiks sestdien, 5. maijā, Tallinas Centra krievu ģimnāzijas (Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium) lielajā zālē, Fr.R.Kreutzwaldi 25.

Par godu svētkiem Tallinā viesosies Rīgas Skolēnu pils teātris „Zīļuks” ar krāšņu un aizraujošu izrādi „Sprīdītis”, kurā piedalās 40 dažāda vecuma mazie aktieri/dejotāji/dziedātāji (pēc A.Brigaderes lugas „Sprīdītis” motīviem.)
Muzikāla, plastiska un vizuāli iespaidīga izrāde ar Im.Kalniņa mūziku no kino filmas „Sprīdītis”.
Izrādē kopā ar teātra „Zīļuks” aktieriem piedalās arī milzīgas lelles – maskas – Milzis Lutausis, Velns, Vēji un daudzi citi iemīļoti un labi zināmi A.Brigaderes lugas varoņi.
„Rīgas Skolēnu pils” teātrī „Zīļuks” izrāde „Sprīdītis” pirmo reizi tika iestudēta 1993.g., bet toreizējais teātra audzēknis Ronalds Neilands atveidoja galveno lomu Rīgas Kinostudijas filmā „Sprīdītis”.
Izrādes sākums plkst. 14.00, izrāde ilgst 1 stundu. Biļetes uz izrādi varēs iegādāties gan iepriekš pasūtot, gan tieši pirms izrādes. Biļešu cenas tiks tuvākajā laikā precizētas.

Pasākuma otrā – svinīgā/saviesīgā daļa sāksies plkst. 15.30, un tajā ar savām dziesmām mūs sveiks ansamblis „Rēvele”, jaunizveidotais latviešu koris un par pārsteigumu būs parūpējušies Tallinas Latviešu skolas bērni.

Lai īstai svētku noskaņai netraucētu rūcoši vēderi, kā vienmēr ņemsim līdzi arī groziņus, bļodas un paplātes ar dažādiem našķiem!

Uz tikšanos 5. maijā!

PS Precīzāku informāciju par biļešu cenām un iegādes iespējām nosūtīsim nākamās nedēļas laikā.

Pasākuma rīkotāju vārdā,
Dita Lince

+37256686166

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru