trešdiena, 2012. gada 2. maijs

Mātes dienai un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai veltītais pasākums

Latviešu Nacionālās Kultūras biedrība Igaunijā un Tallinas Latviešu skoliņa aicina visus uz Mātes dienai un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienai veltīto pasākumu!
Šiem diviem svētkiem par godu veltītais pasākums šogad notiks sestdien, 5.maijā, Tallinas Centra krievu ģimnāzijas (Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium) lielajā zālē, Fr.R.Kreutzwaldi 25.
Svētkos mūs priecēs Rīgas Skolēnu pils teātris „Zīļuks” ar krāšņu un aizraujošu izrādi „Sprīdītis”, kurā piedalās aptuveni 40 dažāda vecuma mazie aktieri/dejotāji/dziedātāji (pēc A.Brigaderes lugas „Sprīdītis” motīviem.) Muzikāla, plastiska un vizuāli iespaidīga izrāde ar Im.Kalniņa mūziku no kinofilmas „Sprīdītis”. Izrādē kopā ar teātra „Zīļuks” aktieriem piedalās arī milzīgas lelles – maskas –Milzis Lutausis, Velns, Vēji un daudzi citi iemīļoti un labi zināmi A.Brigaderes lugas varoņi.
„Rīgas Skolēnu pils” teātrī „Zīļuks” izrāde „Sprīdītis” pirmo reizi tika iestudēta 1993.g., bet toreizējais teātra audzēknis Ronalds Neilands atveidoja galveno lomu Rīgas Kinostudijas filmā „Sprīdītis”.
Izrādes sākums plkst. 14.00, Tā ilgst aptuveni stundu. Biļetes uz izrādi varēs iegādāties gan iepriekš pasūtot, gan tieši pirms izrādes.
Biļešu cenas: bērniem (sākot no divu gadu vecuma) un pensionāriem – 3 eiro,
biedrības biedriem – 4 eiro,
pārējiem – iepriekšpārdošanā – 5 eiro, izrādes dienā – 6 eiro.
Biļetes iepriekš iespējams iegādāties, pārskaitot naudu uz kontu: Eva Kaarli 221054063717 (lūgums norādīt vārdu, uzvārdu un biļešu skaitu) vai arī iepriekš piesakoties pie Ilzes Timbares – timbari @ gmail.com, tel. – 58228668.

Pasākuma otrā – svinīgā/saviesīgā daļa sāksies plkst. 15.30, un tajā ar savām dziesmām mūs sveiks ansamblis „Rēvele”, jaunizveidotais latviešu koris un par pārsteigumu būs parūpējušies Tallinas Latviešu skolas bērni. Šī daļa visiem bez maksas.
Lai īstai svētku noskaņai netraucētu rūcoši vēderi, kā vienmēr ņemsim līdzi arī groziņus, bļodas un paplātes ar dažādiem našķiem!
Uz tikšanos 5. maijā!
Pasākuma rīkotāju vārdā,
Dita Lince, Ilze Timbare, Eva Kaarli un Liene Stepena

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru