pirmdiena, 2011. gada 24. janvāris

Pasaules ugunsskulptūru čempionātā Latvija ieguvusi otro vietuFoto: Uldis Balga 
www.DELFI.lv
24. janvāris 2011 11:48
Pirmajā Pasaules ugunsskulptūru čempionātā komanda no Latvijas "Akciju sabiedrība" ieguva otro vietu, portālam "Delfi" pavēstīja komandas pārstāvji, piedāvājot fotoattēlus no čempionāta.

Pirmais Pasaules ugunsskulptūru čempionātsnorisinājās no 15. līdz 22. janvārim Tallinā.
Latvijas komanda ieguva otro vietu 13 komandu konkurencē.
Mākslinieku Agra Dzilnas, Solvitas Zariņas un Ulda Balgas veidotā ugunsskulptūra "Saucējs" pārliecināja starptautisko žūriju ar savu lakonismu un perfekto sinhronitāti 15 minūšu garumā. 

2 komentāri:

 1. Pirmo vietu ieguva lietuvieši, trešo - igauņi. Tā ka Baltija labākā!

  Te var apskatīt nelielu filmiņu par to, kā šādas skulptūras top:

  www.youtube.com/user/mikeleht#p/a/u/0/8mK0IOOZDnY

  Esimesed tuleskulptuuride maailmameistrivõistlused võitis Leedu võistkond koosseisus kunstnikud Mindaugas Juneys, Evaldas Girkontas, Kestutis Musteikis. Võidutöö kandis pealkirja “Sõnum”.

  Teisele kohale jäi Läti võistkond koosseisus Agris Dzilna, Uldis Balga ja Solvita Zarina. Nende töö kandis pealkirja “Belman”.

  Kolmandale kohale jäi Eesti võistkond koosseisus Reino Altrov, Kai Kivi, Lauri Tamm. Võistlustöö oli “Kapillaarne kala”.

  AtbildētDzēst
 2. Vai jūs meklējat biznesa aizdevumu? personīgais aizdevums, mājokļa aizdevums, automašīnas aizdevums, studentu aizdevums, parāda konsolidācijas aizdevums, nenodrošinātie aizdevumi, riska kapitāls utt. Vai arī kāda iemesla dēļ jums ir atteikta aizdevuma izsniegšana bankā vai finanšu iestādē. Mēs esam privāti aizdevēji, kas kreditē uzņēmumus un privātpersonas ar zemu un pieejamu procentu likmi - 2%. Ja jums ir interese? Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu (clintonjohnson536@bk.ru) un saņemiet savu aizdevumu šodienAr cieņu, Clinton Johnson investīciju komanda

  AtbildētDzēst